Skip to main content

Sales Reps

USA

Full Circle

Lindsey Shepherd
480.225.9114
lindsey@fullcirclearizona.com

Specrite Interiors
Dallis Graham
918.406.0813
dallis@specriteinteriors.com

Boston Modern Furniture
Amy Graubard
617.908.1698
amy@bostonmodernfurniture.com

MAVEN
Stacey Myers
415.940.8035
stacey@mavenwest.com

Elevation Modern
Ange Ard
303.803.5472
ange@elevationmodern.com

Tim O’Neil & Associates
Nicki Verlin
513.760.5042
nicki@timoneilassociates.com

Yellowbox Collective
Melanie Tantillo
267.449.3937
melanietantillo@yellowboxcollective.com

Dino+Associates
Dino Ninassi
850.319.8777
dino@dino-associates.com

Julie Ninassi
850.319.8777
julie@dino-associates.com

Tim O’Neil & Associates
Nicki Verlin
513.760.5042
nicki@timoneilassociates.com

Stack Brogan Collective
Stephanie Stack
312.330.0292
stephanie@stackbrogan.com

Diana Brogan
312.505.9884
diana@stackbrogan.com

Beth Fernandez
773.910.5382
beth@stackbrogan.com

Goodlines Design
Marty Peterson
612.860.5336
marty@goodlinesdesign.com

Goodlines Design
Kristin Goodman
816.777.6662
kristin@goodlinesdesign.com

Tim O’Neil & Associates
Nicki Verlin
513.760.5042
nicki@timoneilassociates.com

Mezzacappa design llc
Jim Mezzacappa
409.996.1184
jim@mezzdesign.com

Boston Modern Furniture
Amy Graubard
617.908.1698
amy@bostonmodernfurniture.com

Boston Modern Furniture
Amy Graubard
617.908.1698
amy@bostonmodernfurniture.com

Paragon Lines
Steve Griffiths
443.534.1644
steve@paragonlines.com

Goodlines Design
Nick Nelson
651.338.7392
nick@goodlinesdesign.com

Goodlines Design
Amanda Nelson
314.313.2999
amanda@goodlinesdesign.com

Goodlines Design
Meg Krause
402.850.0024
meg@goodlinesdesign.com

Full Circle

Lindsey Shepherd
480.225.9114
lindsey@fullcirclearizona.com

MAVEN
Stacey Myers
415.940.8035
stacey@mavenwest.com

Boston Modern Furniture
Amy Graubard
617.908.1698
amy@bostonmodernfurniture.com

Yellowbox Collective
Melanie Tantillo
267.449.3937
melanietantillo@yellowboxcollective.com

studioREO llc
Richard Odom
646.899.1121
info@studioREO.com

Full Circle

Lindsey Shepherd
480.225.9114
lindsey@fullcirclearizona.com

studioREO llc
Richard Odom
646.899.1121
info@studioREO.com

Tim O’Neil & Associates
Pete D’Amico
614.560.3373
pete@timoneilassociates.com

Tim O’Neil & Associates
Nicki Verlin
513.760.5042
nicki@timoneilassociates.com

Tim O’Neil & Associates
Tim O’Neil
614.560.3373
tim@timoneilassociates.com

Tim O’Neil & Associates
Tracey Corbo
440.949.9604
tracey@timoneilassociates.com

Specrite Interiors
Dallis Graham
918.406.0813
dallis@specriteinteriors.com

Yellowbox Collective
Melanie Tantillo
267.449.3937
melanietantillo@yellowboxcollective.com

Boston Modern Furniture
Amy Graubard
617.908.1698
amy@bostonmodernfurniture.com

Mezzacappa design llc
Jim Mezzacappa
409.996.1184
jim@mezzdesign.com

Mezzacappa design llc
Jim Mezzacappa
409.996.1184
jim@mezzdesign.com

Specrite Interiors
John Wayne Erbstoesser
+1 801.380.3424
john@specriteinteriors.com

Ben Kraft
832.606.8010
ben@specriteinteriors.com

Elevation Modern
Ange Ard
303.803.5472
ange@elevationmodern.com

Boston Modern Furniture
Amy Graubard
617.908.1698
amy@bostonmodernfurniture.com

Paragon Lines
Steve Griffiths
443.534.1644
steve@paragonlines.com

Paragon Lines
Steve Griffiths
443.534.1644
steve@paragonlines.com

Tim O’Neil & Associates
Michele Owings
412.583.5610
michele@timoneilassociates.com

Stack Brogan Collective
Stephanie Stack
312.330.0292
stephanie@stackbrogan.com

Beth Fernandez
773.910.5382
beth@stackbrogan.com

Belgien

Vacant

Danmark

Lars Ripa
Lars(at)mizetto.com
+45 40 20 50 03

Finland

NUDE CONCEPT
Nina Luostarinen
+ 358 40 416 9640
nina@nudeconcept.co

Roman Woode
+ 358 40 059 0118
roman@nudeconcept.co

Frankrike

Vacant

Luxemburg

Vacant

Schweiz

Alain Venzin
+41 (0) 79 635 62 89

venzin-alain@hotmail.com

Storbritannien

JAM JUNCTION
Mel Hughes
+44 (0) 7366 564449
mel@jam-junction.com

Dave Denning
+44 (0) 7734 796106
dave@jam-junction.com

Rumänien & Ungern

INTODESIGN
Marilena Stoica
marilena@intodesign.ro
+40 758 579 579

Tyskland

NEW SPACE AGENTUR
Timur Elmas
+49 (0) 172 408 4111
timur@newspace-agentur.de

Vacant

Österrike

Vacant

Pose

Vägghängd postförvaring som förändras i takt med att ljuset rör sig över dagen.

Beside

Ett modulärt förvaringssystem på hjul för det moderna kontoret.

Understand

Exklusiv och flexibel förvaring med unikt metallstativ som skapar luftighet.